Kategorie: Aktuálně, Foto

Čarodějnice jsou za námi!

Datum: 30.dubna 2011, čas odletu: 19:00, start: Hostinec U Českého Lva, cíl: Asuán.

Anamor a AnajOpočnické divadélko za Filipojakubské noci připravilo pro děti a všechny občany rej čarodějnic. Sraz byl u hostince U Českého Lva, kde se sešlo odhadem 60-70 lidí. Čarodějnice Anamor a Anaj nám zanechali tajnou stopu, tak jsme po ní vyrazili. Během cesty jsme viděli jejich kolegyni, která letěla spolu s nimi k ohni, ovšem nevšimla si sloupu v cestě a prostě do něj nabourala. Podle zanechaných instrukcí na vratech jsme se vydali na cestu. Čekalo na nás celkem devět úkolů (někdo by řekl že osm, přesněji ošm), které děti poctivě splnili, což si také čarodějnice pečlivě zkontrolovali. Když jsme dorazili k Asuánu, hořel tam už oheň a čarodějnice Anamor a Anaj nám zazpívali písničku složenou přímo k dnešnímu dni. Všichni využili připravených klacků, obekli si buřty a zazpívali s čarodějnicemi. A po opečení buřtů byl ten nejlepší čas za doprovodu zpěvu upálit naší čarodějnici. Jelikož se začlo silně zatahovat a vypadalo to na velký déšť, uhasili jsme pečlivě vatru a v průvodu s lampiony, loučemi, baterkami jsme vyrazili směr náš domov - Opočnice.

Fotografie zde, čeká Vás celkem 234 fotek, video je zde.

Prosíme, do komentářů nám napište, jak se Vám noc líbila či nelíbila.

Na co se můžete těšit dále? Na dětský den,který se bude konat 29.května na zahradě hostince U Českého Lva. Čas bude upřesněn, sledujte naše webové stránky.

Děkujeme!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, čarodejnice odpovědět
Koukám na čarodejnice, jak si vyšly z Opočnice. Jedna k ohni to nestihla, na sloup cestou narazila. Děti plní úkol stěží, na buřtíky se už těší. Cesta utíká tak celá, nálada je opět skvělá. Jenom místy počasí, občas deštěm zahrozí. K Asuánu všichni spějí, buřty pečou, písně pějí. Domů se pak spolu vrací, spokojeni se svou prací. Nelze víc než zdraví popřát, za akci všem poděkovat.
odpověděl(a)
Diky moc!!! Užasné jako vždy!!! 2